EPSON SG-9101CB-C20PGDCC
Part No.:
SG-9101CB-C20PGDCC
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDSG-9101CB-C20PGDCC.pdf
Comments
SG-9101CB-C20PGDCC Specifications
Available Frequency Range:
670 kHz ~ 20 MHz
Voltage - Supply:
1.62V ~ 3.63V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
±2.00%, Center Spread
Current - Supply (Max):
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)