Suntsu Electronics, Inc SXT22420BA48-30.000M
Part No.:
SXT22420BA48-30.000M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDSXT22420BA48-30.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 30.000MHZ 20 PF SMD
Comments
SXT22420BA48-30.000M Specifications
Frequency:
30 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)