Suntsu Electronics, Inc SXT32413BB16-50.000M
Part No.:
SXT32413BB16-50.000M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDSXT32413BB16-50.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 13PF SMD
Comments
SXT32413BB16-50.000M Specifications
Frequency:
50 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
13pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
35 Ohms
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)