Suntsu Electronics, Inc SXT32415AA07-14.7456M
Part No.:
SXT32415AA07-14.7456M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDSXT32415AA07-14.7456M.pdf
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 15PF SMD
Comments
SXT32415AA07-14.7456M Specifications
Frequency:
14.7456 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±50ppm
Load Capacitance:
15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)