Suntsu Electronics, Inc SXT32415BA27-13.560M
Part No.:
SXT32415BA27-13.560M
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDSXT32415BA27-13.560M.pdf
Description:
CRYSTAL 13.560MHZ 15PF SMD
Comments
SXT32415BA27-13.560M Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Series:
SXT324
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
13.56 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)