Suntsu Electronics, Inc SXT32420BA07-50.000M
Part No.:
SXT32420BA07-50.000M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDSXT32420BA07-50.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 20PF SMD
Comments
SXT32420BA07-50.000M Specifications
Frequency:
50 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
35 Ohms
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)