Transko Electronics, Inc. TLSM3-L00GK25ST1-50.000M
Part No.:
TLSM3-L00GK25ST1-50.000M
Manufacturer:
Transko Electronics, Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDTLSM3-L00GK25ST1-50.000M.pdf
Description:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Comments
TLSM3-L00GK25ST1-50.000M Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Transko Electronics, Inc.
Series:
TLSM3
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
50 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
45mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)