Transko Electronics, Inc. TSM32-H50CQ33RT-14.7456M
Part No.:
TSM32-H50CQ33RT-14.7456M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDTSM32-H50CQ33RT-14.7456M.pdf
Description:
XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD
Comments
TSM32-H50CQ33RT-14.7456M Specifications
Frequency:
14.7456 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)