Transko Electronics, Inc. TSM32-H50CQ33ST-50.000M-TR
Part No.:
TSM32-H50CQ33ST-50.000M-TR
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDTSM32-H50CQ33ST-50.000M-TR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Comments
TSM32-H50CQ33ST-50.000M-TR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
50 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)