Transko Electronics, Inc. TSM32-H50GM18ST-33.333M
Part No.:
TSM32-H50GM18ST-33.333M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDTSM32-H50GM18ST-33.333M.pdf
Description:
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD
Comments
TSM32-H50GM18ST-33.333M Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
33.333 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)