Transko Electronics, Inc. TSM75-H25HM33ST-12.352M
Part No.:
TSM75-H25HM33ST-12.352M
Manufacturer:
Transko Electronics, Inc.
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDTSM75-H25HM33ST-12.352M.pdf
Description:
XTAL OSC XO 12.3520MHZ HCMOS SMD
Comments
TSM75-H25HM33ST-12.352M Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Transko Electronics, Inc.
Series:
TSM75
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
12.352 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
HCMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
15mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.059" (1.50mm)