Transko Electronics, Inc. TSM75-H50CQ33ST-45.000M
Part No.:
TSM75-H50CQ33ST-45.000M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDTSM75-H50CQ33ST-45.000M.pdf
Description:
XTAL OSC XO 45.0000MHZ HCMOS SMD
Comments
TSM75-H50CQ33ST-45.000M Specifications
Frequency:
45 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
20mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.059" (1.50mm)