Delta Electronics USCI-200140GLA
Part No.:
USCI-200140GLA
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDUSCI-200140GLA.pdf
Description:
LED DRIVER
Comments
USCI-200140GLA Specifications
Product Status:
Active
Voltage - Input (Min):
108VAC
Voltage - Input (Max):
305VAC
Voltage - Output:
75 ~ 200V
Current - Output (Max):
1.4A
Power (Watts):
200 W
Operating Temperature:
-40°C ~ 55°C
Efficiency:
92%
Size / Dimension:
9.47" L x 2.36" W x 1.49" H (240.5mm x 59.9mm x 37.8mm)