Delta Electronics USCI-200175GLA
Part No.:
USCI-200175GLA
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDUSCI-200175GLA.pdf
Description:
LED DRIVER
Comments
USCI-200175GLA Specifications
Product Status:
Active
Voltage - Input (Min):
108VAC
Voltage - Input (Max):
305VAC
Voltage - Output:
56 ~ 133V
Current - Output (Max):
1.75A
Power (Watts):
75 W
Voltage - Isolation:
3.75 kV
Dimming:
Analog
Features:
OTP, OVP, SCP
Ratings:
IP52
Operating Temperature:
-40°C ~ 65°C (With Derating)
Efficiency:
93.5%
Size / Dimension:
9.50" L x 2.36" W x 1.50" H (241.3mm x 59.9mm x 38.1mm)