Acopian Power Supplies VA125MT120M-230
Part No.:
VA125MT120M-230
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDVA125MT120M-230.pdf
Comments
VA125MT120M-230 Specifications
Voltage - Input:
210 ~ 250 VAC
Voltage - Output 1:
125V
Current - Output 1:
1.2 A
Operating Temperature:
-20°C ~ 71°C
Size / Dimension:
13.25" L x 5.12" W x 3.44" H (336.6mm x 130.0mm x 87.4mm)