Acopian Power Supplies VA3.3MT900M
Part No.:
VA3.3MT900M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDVA3.3MT900M.pdf
Comments
VA3.3MT900M Specifications
Voltage - Input:
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1:
3.3V
Current - Output 1:
9 A
Operating Temperature:
-20°C ~ 71°C
Size / Dimension:
9.25" L x 5.12" W x 3.44" H (235.0mm x 130.0mm x 87.4mm)