MATRIX TECHNOLOGY INC. WPS200-8010L
Part No.:
WPS200-8010L
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDWPS200-8010L.pdf
Description:
80V 10A 200W 1mV/1mA Wide range
Comments
WPS200-8010L Specifications
Voltage - Supply:
110VAC, 220VAC
Voltage - Output:
0 ~ 80V
Current - Output:
0 ~ 10A
Size / Dimension:
14.961" L x 10.039" W x 4.331" H (380.00mm x 255.00mm x 110.00mm)
Power (Watts):
200W