HenLv Power WRD05D12ZDK-20WH2
Part No.:
WRD05D12ZDK-20WH2
Manufacturer:
HenLv Power
Category:
DC DC Converters
Package:
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Comments
WRD05D12ZDK-20WH2 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
HenLv Power
Series:
Packaging:
Case
Product Status:
Active
Type:
Voltage - Input (Min):
4.5V
Voltage - Input (Max):
10V