HenLv Power WRD110D24ZDK-10W
Part No.:
WRD110D24ZDK-10W
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Comments
WRD110D24ZDK-10W Specifications
Voltage - Input (Min):
70V
Voltage - Input (Max):
150V