HenLv Power WRD24D05ZDK-20WH2
Part No.:
WRD24D05ZDK-20WH2
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Comments
WRD24D05ZDK-20WH2 Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
36V