Diodes Incorporated WX5031E0150.000000
Part No.:
WX5031E0150.000000
Description:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Comments
WX5031E0150.000000 Specifications
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
90mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)