Diodes Incorporated WX7021E0212.500000
Part No.:
WX7021E0212.500000
Description:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Comments
WX7021E0212.500000 Specifications
Frequency:
212.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
90mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)