Harmony Electronics Corp / H.ELE. X12A032000B81H-HZ
Part No.:
X12A032000B81H-HZ
Manufacturer:
Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
HSX1210A/32MHZ/8PF/10PPM/10PPM/-
Shipping
Inventory:490
Comments
X12A032000B81H-HZ Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Series:
HSX1210A
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Cut Tape (CT)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max):
0.012" (0.30mm)