Harmony Electronics Corp / H.ELE. X1R038400B81HA-CEHPZ
Part No.:
X1R038400B81HA-CEHPZ
Manufacturer:
Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Category:
Crystals
Package:
Description:
HSX111SR/38.4MHZ/8PF/10PPM/-40~1
Comments
X1R038400B81HA-CEHPZ Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Series:
HSX111SR
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
38.4 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
Load Capacitance:
8pF