Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC21M4-32.000-F09NGDZK
Part No.:
XC21M4-32.000-F09NGDZK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC21M4-32.000-F09NGDZK.pdf
Description:
CRYSTAL 32MHZ 9PF SMD
Comments
XC21M4-32.000-F09NGDZK Specifications
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±50ppm
Load Capacitance:
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)