Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC22M4-12.000-F12NJDTK
Part No.:
XC22M4-12.000-F12NJDTK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC22M4-12.000-F12NJDTK.pdf
Description:
CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD
Comments
XC22M4-12.000-F12NJDTK Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
12 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
125 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)