Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC22M4-24.000-F08LGDWK
Part No.:
XC22M4-24.000-F08LGDWK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC22M4-24.000-F08LGDWK.pdf
Description:
CRYSTAL 24MHZ 8PF SMD
Comments
XC22M4-24.000-F08LGDWK Specifications
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.022" (0.55mm)