Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC22M4-32.000-F08NNHPK
Part No.:
XC22M4-32.000-F08NNHPK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC22M4-32.000-F08NNHPK.pdf
Description:
CRYSTAL 32MHZ 8PF SMD
Comments
XC22M4-32.000-F08NNHPK Specifications
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.022" (0.55mm)