Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC32M4-25.000-F12NNHPK
Part No.:
XC32M4-25.000-F12NNHPK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC32M4-25.000-F12NNHPK.pdf
Description:
CRYSTAL 25MHZ 12PF SMD
Comments
XC32M4-25.000-F12NNHPK Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Series:
XC32M4
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)