Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC32M4-25.000-F20JJDTK
Part No.:
XC32M4-25.000-F20JJDTK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC32M4-25.000-F20JJDTK.pdf
Description:
CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Comments
XC32M4-25.000-F20JJDTK Specifications
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)