Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC32M4-26.000-F12NJHPK
Part No.:
XC32M4-26.000-F12NJHPK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC32M4-26.000-F12NJHPK.pdf
Description:
CRYSTAL 26MHZ 12PF SMD
Comments
XC32M4-26.000-F12NJHPK Specifications
Frequency:
26 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)