Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC32M4-30.000-F16LJDTK
Part No.:
XC32M4-30.000-F16LJDTK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC32M4-30.000-F16LJDTK.pdf
Description:
CRYSTAL 30MHZ 16PF SMD
Comments
XC32M4-30.000-F16LJDTK Specifications
Frequency:
30 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
16pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)