Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC32M4-8.000-F10LJDTK
Part No.:
XC32M4-8.000-F10LJDTK
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXC32M4-8.000-F10LJDTK.pdf
Description:
CRYSTAL 8MHZ 10PF SMD
Comments
XC32M4-8.000-F10LJDTK Specifications
Frequency:
8 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
10pF
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)