TGS XF12M28800S415
Part No.:
XF12M28800S415
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXF12M28800S415.pdf
Description:
CRYSTAL 12.288MHZ 20ppm, 15pF 4
Comments
XF12M28800S415 Specifications
Frequency:
52 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)