TGS XF25M00000S418
Part No.:
XF25M00000S418
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXF25M00000S418.pdf
Description:
CRYSTAL 25M 10PPM,18PF 4 Pads, S
Comments
XF25M00000S418 Specifications
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)