TGS XF32M00000S410
Part No.:
XF32M00000S410
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXF32M00000S410.pdf
Description:
CRYSTAL 32M 10PPM,10PF 4 Pads, S
Comments
XF32M00000S410 Specifications
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
40 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)