YXC XL2ED8K5MI-111YXC-25M
Part No.:
XL2ED8K5MI-111YXC-25M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXL2ED8K5MI-111YXC-25M.pdf
Description:
3225 25MHZ 10PF
Comments
XL2ED8K5MI-111YXC-25M Specifications
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
Load Capacitance:
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)