YXC XL7ED8K5SI-111YXC-25M
Part No.:
XL7ED8K5SI-111YXC-25M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXL7ED8K5SI-111YXC-25M.pdf
Description:
2016 25MHZ 20PF
Comments
XL7ED8K5SI-111YXC-25M Specifications
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)