Renesas Electronics Corporation XUO536100.000000I
Part No.:
XUO536100.000000I
Manufacturer:
Renesas Electronics Corporation
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXUO536100.000000I.pdf
Description:
MULTIMKT-TIMING
Comments
XUO536100.000000I Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Series:
XU
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
100 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
68mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)