TGS XV24M00000S409
Part No.:
XV24M00000S409
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDXV24M00000S409.pdf
Description:
CRYSTAL 24M 10PPM,9PF 4 Pads SMD
Comments
XV24M00000S409 Specifications
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
100 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)