Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-12D-198-C3-R0
Part No.:
ATS-12D-198-C3-R0
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDATS-12D-198-C3-R0.pdf
Comments
ATS-12D-198-C3-R0 Specifications
Length:
1.772" (45.00mm)
Width:
1.772" (45.00mm)
Diameter:
Fin Height:
0.472" (12.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:
9.21°C/W @ 100 LFM